بتونه سنگی نوول لهستان

بتونه سنگی نوول لهستان

0 نظر سفارش (1)
800,000تومان
کد محصول: novol professional
موجودی: در انبار
تعداد بازدید 1422 بازدید

توضیحات محصول

بتونه سنگی برپایه رزین پلی استر غیراشباع تولید می شود که در واقع سطح مورد نظر را پوشش کامل و صاف و یکدست کرده و دیگر نیازی به آستر کشی ندارد و سطح آماده اسپری شدن رنگ می باشد. از بتونه سنگی میتوان به جای بتونه فوری نیز استفاده کرد و پس ازسمباده خوری  نیاز به بتونه فوری و آستر نبوده و رنگ نهایی اسپری می شود.

بتونه سنگی نوول لهستان
 بتونه سنگی چیست :

بتونه سنگی برپایه رزین پلی استر غیراشباع تولید می شود که در واقع سطح مورد نظر را پوشش کامل و صاف و یکدست کرده و دیگر نیازی به آستر کشی ندارد و سطح آماده اسپری شدن رنگ می باشد.از بتونه سنگی میتوان به جای بتونه فوری نیز استفاده کرد و پس ازسمباده خوری  نیاز به بتونه فوری و آستر نبوده و رنگ نهایی اسپری می شود.

 موارد مصرفی بتونه سنگی نوول لهستان :

روی ورقه هاي آهن و گالوانیزه  و  U.P.V.C

 مشخصات بتونه سنگی نوول لهستان :

انعطاف پذیری بسیاربالا
خشک شدن سریع
سنباده خوری ودوام عالي
بسیارمقاوم
پرکنندگی خوب
کشش بسیار عالی و سنباده خوری بسیار راحت و روان
 
روش کارکرد بتونه سنگی نوول لهستان :

سطح باید تمییز و عاری از هرگونه آلودگی و چربی زدایی شود .محتوي داخل قوطي را كاملاً بهم زده و با نسبت %۲ الی ۳% خشک کن موجود در تیوپ به ازای هر 100 گرم ، همراهِ بتونه سنگی پلی وان، درخارج از قوطی مخلوط نموده و سپس با لیسه و کاردک برروی سطح ماشین اعمال می نماییم.بعد از 20 تا 25 دقیقه با کاغذ سمباده ،سطح بتونه را سمباده می زنیم .باید توجه داشت که بخارات این محصول ممکن است ایجاد آتش سوزی بکند. بنابرابن دور از حرارت و آتش مستقیم و با تجهیزات تهویه مناسب مورد مصرف قرار گیرد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
 بتونه سنگی نوول لهستان

بتونه سنگی نوول لهستان

800,000تومان