کیت پوشش نانو سرامیک خودرو مفرا STC + HPC

کیت پوشش نانو سرامیک خودرو مفرا STC + HPC

0 نظر سفارش (1)
8,800,000تومان
تولید کننده:
کد محصول: lab56
موجودی: در انبار
تعداد بازدید 1190 بازدید

توضیحات محصول

#STC یک پوشش 70% فیزیکی و 30% شیمیایی است. این یک درمان سرامیکی محافظ کامل درزگیر است که با ارائه مقاومت بالا در برابر خط و خش، آلاینده هایی مانند نمک جاده، قطران، باران اسیدی، آلودگی هوا و اشعه ماوراء بنفش، محافظت طولانی مدت را تضمین می کند. به لطف خواصی که دارد، سطح تحت درمان را به راحتی قابل شستشو می کند و به بدنه رنگی زنده، براقی عمیق و سه بعدی می بخشد. #HPC راه را برای دسته بندی جدیدی از پوشش های اختصاص داده شده به روکش باز می کند. به لطف سیستم هیدروژل با فناوری نانو، غشایی آبگریز با ماتریکس پلیمری متشکل از «بلوک‌های ساختمانی» ایجاد می‌کند که در دمای اتاق مستقیماً روی سطح شبکه می‌شوند و لایه‌ای بسیار مقاوم و الاستیک ایجاد می‌کنند. #HPC در برابر تهاجمات شیمیایی و شور و اشعه ماوراء بنفش که باعث خوردگی و لکه های غیر قابل جابجایی می شود مقاوم است و خاصیت ضد رسوب نیز دارد. ویژگی متمایز آن، ظرفیت ضد الکتریسیته و ضد آلودگی آن است که به شما امکان می دهد ماشین را برای مدت طولانی تری تمیز نگه دارید.

نحوه استفاده:

آماده سازی سطح: برای تثبیت و نگهداری صحیح پوشش، آماده سازی دقیق سطح مورد درمان ضروری است. توصیه می کنیم همیشه این قوانین ساده را رعایت کنید:

سطح باید ضد آلودگی و عاری از هر گونه باقیمانده باشد. قبل از اقدام، موم ها، درزگیرها یا پوشش های قدیمی را از سطح جدا کنید. سطح باید کاملاً عاری از خط و خش سطحی، علامت و لکه باشد که در صورت وجود، باید با پولیش پاک شود. اگر با ماشین جدیدی کار می کنید که نیازی به رنگ آمیزی اصلاحی ندارد، برای پاک کردن بقایای احتمالی ناشی از حمل و نقل، شستشوی ضدعفونی کننده را انجام دهید. بدنه باید به طور کامل چربی زدایی شود: قبل از اعمال پوشش از # Vèritas در رقت 1: 5 استفاده کنید. این مرحله اجباری است!

پیشنهادات برای درخواست:

پوشش را همیشه در محیط های سرپوشیده و عاری از گرد و غبار اعمال کنید و هرگز در خارج از آن قرار ندهید. ما استفاده از PPE (تجهیزات حفاظتی شخصی) را در این مورد ماسک بخار حلال توصیه می کنیم. هرگز زیر نور مستقیم خورشید کار نکنید. مطمئن شوید که محل کار به خوبی تهویه می شود.

دو عامل اصلی بر روی کاربرد پوشش‌ها تأثیر می‌گذارند: دما و رطوبت. هر چه دما و / یا رطوبت بیشتر باشد، زمان پوشش کوتاه تر خواهد بود. توصیه می کنیم بر روی بخش های کوچک حداکثر 50x50 سانتی متر کار کنید. استفاده از نور مناسب ضروری است. پوشش را با استفاده از نورهای منعکس شده اعمال کنید. لامپ خود را به سمت دیوار یا سقف بگیرید - این به شما کمک می کند لکه های احتمالی را شناسایی کنید که باید فوراً آنها را پاک کنید.

زمان تثبیت اولیه پوشش های #STC و #HPC #Labocosmetica با سطح درمان شده چند دقیقه است: سپس از پارچه های میکروفیبر برای از بین بردن باقیمانده ها و انجام پرداخت استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که خودرو در شرایط بهینه بدون خطر باران یا تغییرات ناگهانی رطوبت باقی می‌ماند: زمان پخت لازم برای بسته شدن جزئی روکش ظرف 12 ساعت انجام می‌شود، در حالی که کل آن در عرض 36 ساعت اتفاق می‌افتد و توصیه نمی‌شود. برای شستن ماشین برای 7/10 روز اول i. اگر لامپ مادون قرمز دارید، آن را در فاصله 50 سانتی متری به مدت 15 تا 20 دقیقه در دمای 60 درجه سانتی گراد قرار دهید تا پوشش روی سطح ثابت شود. همیشه به دستورالعمل های کاربرد هر محصول احترام بگذارید.
نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
کیت پوشش نانو سرامیک خودرو مفرا STC + HPC

کیت پوشش نانو سرامیک خودرو مفرا STC + HPC

8,800,000تومان