پوشش نانو سرامیک جید کوارتز Jade Quartz

پوشش نانو سرامیک جید کوارتز Jade Quartz

0 نظر سفارش (1)
4,200,000تومان
کد محصول: jadequartz
موجودی: در انبار
تعداد بازدید 1643 بازدید

توضیحات محصول

سرامیک جید کوارتز Jade Quartz یکی از نانو سرامیک هایی است که به علت اجرای آسان، قیمت مناسب، حجم 50 میلی لیتری و قابلیت استفاده بر روی تمام سطوح خودرو طرفداران زیادی دارد.

نانو سرامیک خودرو پوششی مایع و بی رنگ است که از رنگ خودرو محافظت نموده، عمق رنگ را بیشتر نموده و خودروی شما را برای مدت طولانی براق و آبگریز می نماید.سرامیک Jade ساخت کشور آمریکا بوده و در سه مدل مختلف Quartz، Pro و ZeroX به بازار ایران وارد شده است.

ماندگاری سرامیک جید با توجه به تجربه مصرف در ایران، به طور متوسط دو سال می باشد.

توجه داشته باشید که برای حصول بهترین نتیجه و حداکثر شدن ماندگاری سرامیک، باید آن را به صورت دولایه بر روی سطوح خودرو اعمال نمایید. برای این کار ابتدای لایه اول را اجرا نموده و چند ساعت بعد لایه دوم را اعمال نمایید.

طریقه مصرف سرامیک Jade Quartz:

ابتدا رنگ خودرو را به صورت کامل بوسیله پولیش احیا نمایید تا هیچ گونه آسیب، خط و خش، هولوگرام و حاله ای روی رنگ نباشد. سپس چند قطره مایع سرامیک را بر روی پد اجرایی آن ریخته و بر روی یک فضای 40 در 40 به صورت حرکات صلیبی رفت و برگشتی اعمال نمایید. با توجه به دما و رطوبت محیط، بین 20 تا 60 ثانیه صبر نمایید تا لکه های نفتی (هفت رنگ) بر روی سطح رنگ پدید آید. حال با یک دستمال میکروفایبر مخصوص اجرای سرامیک، به آرامی سطح سرامیک خورده را دستمال بکشید تا سرامیک به صورت کامل بر روی سطح مورد نظر پخش شود. سپس با سمت دیگر آن، سطح مورد نظر را مجددا و با فشار کمتری دستمال بکشید تا باقی مانده مواد سرامیک از سطح خودرو پاک شود.

توجه داشته باشید که زمان پاک کردن سرامیک، یکی از نکات مهم در اجرای سرامیک خودرو است. چرا که در صورت پاک کردن زودتر از حد مجاز، در واقع ماده سرامیک را پاک می کنید و اگر دیرتر از حد نرمال، سرامیک را پاک کنید با مشکلاتی چون سخت شدن سرامیک، هاله های سفید، پاک نشدن یا ماسیدن نانوسرامیک بر روی رنگ خودرو مواجه می شوید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
پوشش نانو سرامیک جید کوارتز Jade Quartz

پوشش نانو سرامیک جید کوارتز Jade Quartz

4,200,000تومان