پوشش سرامیک بدنه خودرو می وینچی MayVinci Ayanmo

پوشش سرامیک بدنه خودرو می وینچی MayVinci Ayanmo

0 نظر سفارش (0)
8,000,000تومان
تولید کننده:
کد محصول: MayVinci Ayanmo
موجودی: در انبار
تعداد بازدید 1373 بازدید

توضیحات محصول

وزن    150 g
ابعاد    10 × 5 × 12 cm
نام تجاری    
می وینچی

ساخت کشور    
انگلستان

حجم    
50 میلی لیتر

ضمانت اصالت کالا    


کد محصول سازنده    
ayanmo

نوع    
پوشش نانو سرامیک

مدت زمان ماندگاری    
5 سال

سختی پوشش    
10H

مورد استفاده    
بدنهٔ خودرو, رنگ خودرو

پوشش نانو سرامیک حرفه ای بدنه خودرو مدل AYANMO می‌وینچی MAYVINCI از موادی خارق االعاده ای تشکیل شده است که با ایجاد لایه ای مستحکم از هر گونه آسیب بر روی بدنه خودرو جلوگیری می‌کند.

مولکول به کار رفته در این مواد باعث ایجاد یک خاصیت ارتجاعی بر روی بدنه خودرو می‌شود که این پدیده اثر آسیب هایی نظیر خط و خش و عوامل محیطی مخرب دیگر را بر روی بدنه خودرو به حداقل می‌رساند.

عنصر به کار رفته در پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو مدل AYANMO می‌وینچی باعث شده تا اثرپذیری موادی چون روغن و گرد و غبار و نیز فضولات پرندگان بر روی سطوح بدنه خودرو به شدت کاهش پیدا کند به طوریکه دیگر نگران از بین رفتن رنگ بدنه خودرو خود و نیز مات شدن رنگ خودرو نخواهید بود.

استفاده منظم و درست از پوشش نانو سرامیک حرفه ای بدنه خودرو مدل AYANMO می‌وینچی MAYVINCI باعث میگردد تاثیرات مخرب اشعه UV نور خورشید را که اغلب باعث رنگ پریدگی رنگ خودرو در دراز مدت می‌شود نیز به طور قابل توجهی کاهش دهد.

استفاده درست و دقیق از پوشش نانو سرامیک حرفه ای بدنه خودرو مدل AYANMO می‌وینچی MAYVINCI شاخص شفافیت را که واحد براق شدن رنگ بدنه خودرو نیز محسوب می‌شود به عدد 92 می‌رساند

البته لازم به ذکر است استفاده بهینه و اصولی از این محصول این شاخص را به عدد 97 رسانده است که بالاترین شاخص ثبت شده تاکنون در بین محصولات نانو سرامیکی بدنه خودرو در بازار نیز محسوب می‌شود که این مورد یک موفقیت بزرگ برای مجموعه می‌وینچی نیز به شمار می‌رود.

لازم به ذکر است پوشش نانو سرامیک حرفه ای بدنه خودرو مدل AYANMO می‌وینچی MAYVINCI حدود 5 سال بر روی رنگ بدنه خودرو و سطوح فلزی ماندگاری دارد،

 که این زمان واقعا در بین محصولات سرامیک بدنه خودرو خیره کننده و البته استثنایی می‌باشد. این میزان طول عمر نشان دهنده ی تحولی عظیم در حوزه محصولات جانبی خودرو و نیز رقابتی تنگاتنگ در بین شرکت های تولیدکننده این محصولات است.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
پوشش سرامیک بدنه خودرو می وینچی MayVinci Ayanmo

پوشش سرامیک بدنه خودرو می وینچی MayVinci Ayanmo

8,000,000تومان