اسپری سرامیک خودرو می وینچی mayvinci overcoat

اسپری سرامیک خودرو می وینچی mayvinci overcoat

0 نظر سفارش (0)
800,000تومان
تولید کننده:
کد محصول: mayvinci overcoat
موجودی: در انبار
تعداد بازدید 1917 بازدید

توضیحات محصول

 اسپری سرامیک خودرو می وینچی mayvinci overcoat یا حجم 100 میلی لیتر به عنوان یک پوشش موقت از بدنه خودرو شما محافظت می‌کند. اگر کارایی و زیبایی هردو برای شما مهم است این محصول را بشما توصیه میکنیم.

شرکت می‌وینچی سرامیک های بدنه مختلفی را با مدل های مختلف به بازار عرضه کرده است که هر کدام از نظر مدت ماندگاری، براقیت، شدت آبگریزی با هم متفاوت هستند.

سرامیک فوری می وینچی دو کاربرد اساسی دارد: یک) پوشش محافظ رنگ موقت خودرو با ماندگاری کوتاه مدت و دو)استفاده به عنوان لایه دوم جهت تقویت ماندگاری، آبگریزی و براقیت سرامیک.

سرامیک فوری میوینچی با نام اورکوت، کم ترین ماندگاری را بر روی سطح رنگ بدنه خودرو دارد و عملا به عنوان یک پوشش موقت برای افرادی که تمایل به استفاده کوتاه مدت را دارند ،مناسب می‌باشد. اسپری نانو سرامیک بدنه خودرو مدل OVERCOAT می‌وینچی MAYVINCI نیز مانند اکثر محصولات سرامیک این شرکت از ترکیب بین مولکولی SI و O2 تشکیل شده است که باعث درخشندگی عمیق و براق شدن سطح بدنه خودرو می‌گردد.مواد به کار رفته در این محصول طوری طراحی شده که می‌توان به عنوان لایه دوم بعد از استفاده از سرامیک های بدنه نیز استفاده کرد که این فرآیند باعث ماندگاری هر چه بهتر سرامیک لایه زیرین شده و مقاومت سطح را در برابر عوامل مخرب زیست محیطی نظیر اشعه نور خورشید، سرما، گرد و غبار، فضولات پرندگان و آلودگی های جاده نیز افزایش می‌دهد. مدت زمان ماندگاری اسپری نانو سرامیک بدنه خودرو مدل OVERCOAT می‌وینچی MAYVINCI حدود 3 ماه است و 18 میلی لیتر از این محصول برای استفاده یک خودرو سواری کافی می‌باشد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
اسپری سرامیک خودرو می وینچی mayvinci overcoat

اسپری سرامیک خودرو می وینچی mayvinci overcoat

800,000تومان