اسپری چربی زدا و زیرساز سرامیک هندلکس Hendlex Paint Prepare

اسپری چربی زدا و زیرساز سرامیک هندلکس Hendlex Paint Prepare

0 نظر سفارش (1)
تولید کننده:
کد محصول: PAINT PREPARE
موجودی: 2 تا 3 روز دیگر
تعداد بازدید 1383 بازدید

توضیحات محصول

همان طور که می دانید برای اجرای اصولی و صحیح نانو سرامیک لازم است که پس از احیای رنگ خودرو و پولیش کاری آن، سطح رنگ خودرو را به خوبی از هرگونه چربی و ذرات پولیش پاک کنیم؛ که این مهم با استفاده از محصول زیر ساز سرامیک هندلکس به خوبی انجام می گیرد.

اسپری آماده ساز رنگ هندلکس HENDLEX PAINT PREPARE  و زیرساز نانو سرامیک هندلکس سطح را تمیز نموده، چربی های آن را از بین برده و آن را برای اعمال پوشش نانو سرامیک آماده می کند. توصیه ما به شما این است که حتما قبل از اجرای سرامیک (علی الخصوص سرامیک برند هندلکس) از این محصول استفاده کنید. دلیل تاکید ما برای استفاده از این آماده ساز رنگ هندلکس، بعلت برقراری پیوند بهتر و مناسب تر سرامیک با سطح بدنه ی خودرو می باشد. همچنین باعث می شود که مدت ماندگاری سرامیک روی بدنه ی خودروی شما طولانی تر گردد. متاسفانه اکثرا دیتیلرهای عزیز این موضوع را جدی نمی گیرند، بهمین علت با مشکلاتی چون عدم ماندگاری کامل محصول، براقیت نامناسب، هاله های موجود روی رنگ و ... روبرو خواهند شد.
شرایط استفاده :
برای استفاده از این محصول توجه داشته باشید که سطح رنگ حتما می بایست خشک باشد و از اسپری کردن آن روی سطح خیس خودداری نمایید. این محصول به صورت آماده به مصرف بوده و نیازی به رقیق سازی ندارد.  دمای مناسب برای استفاده از آماده ساز رنگ سرامیک هندلکس از 5 تا 30 درجه سانتی گراد می باشد. برای استفاده روی سطوح شیشه ای، سرامیک، پلاستیک، فلزی، سطوح رنگ شده و بدنه خودرو مناسب است. حجم این محصول 200 میلی لیتر بوده و برای استفاده در مساحتی به اندازه 30 متر مربع کافی می باشد. اسپری آماده ساز رنگ هندلکس مدل  Hendlex Paint Prepare را بر روی سطح مورد نظر اسپری کرده و سپس با یک دستمال مایکرو فایبر نرم آن را پاک کنید.

شرایط نگهداری:
برای نگهداری این محصول سعی کنید شرایط دمایی بین 5+ تا 30+ درجه سانتی گراد باشد.
درب ظرف را محکم بسته نگهدارید. حتما در محلی قرار دهید که دور از نور مستقیم خورشید باشد.
از یخ زدگی این محصول جلوگیری کنید.
دور از دسترس کودکان نگهدارید.


خواص و ویژگی های زیرساز سرامیک خودرو هندلکس:

تمیزکننده فوق العاده رنگ خودرو
حذف چربی و پاک کردن سطح رنگ
کاربرد روی سطوح شیشه ای، پلاستیکی، فلزی و بدنه ی خودرو

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
اسپری چربی زدا و زیرساز سرامیک هندلکس Hendlex Paint Prepare

اسپری چربی زدا و زیرساز سرامیک هندلکس Hendlex Paint Prepare

0تومان