اسپری سرامیک واکس فوری مادرز Mothers cmx

اسپری سرامیک واکس فوری مادرز Mothers cmx

0 نظر سفارش (2)
تولید کننده:
کد محصول: Mothers CMX Ceramic Spray Coating
موجودی: عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 1820 بازدید

توضیحات محصول

اسپری سرامیک بدنه خودرو  CMX با حجم 710 میلی لیتری مادرز مدل Mothers CMX Ceramic Spray Coating 710ml 1024 یک اسپری محافظ رنگ با خاصیت سرامیکی است که فرمولاسیون آن به گونه ای است که تمام ویژگی های نانو سرامیک را برای مدت زمان شش ماهه به خودروی شما عرضه می نماید.

همه ما راجع به پوشش سرامیک، سرامیک های کوارتز و یا سرامیک های SiO2 شنیده ایم و می دانیم که هزینه اجرای آن ها به نسبت این محصول بسیار بالا می باشد و همچنین روش اجرای سخت تری دارند. اسپری پوشش سرامیک بدنه خودرو سی ام اکس مادرز مدل Mthers CMX Ceramic Spray Coating 1024 با بهره گیری از فرمول بهینه شده SiO2 و TiO2 اجرای بسیار آسانی دارد ؛ به گونه ای که تنها کافی است محصول را بر روی بدنه خودرو اسپری نموده و پس از چند لحظه آن را پاک نمایید.

اسپری سرامیک واکس مادرز موجب محافظت از رنگ خودرو، براقیت و درخشندگی و آبگریزی آن می شود. اجرای آسان و سریع نیز از دیگر ویژگی های اسپری سرامیک cmx مادرز می باشد. همچنین لازم به ذکر است که از این محصول 710 میلی لیتری می توان برای استفاده بر روی 5 تا 10 خودروی سواری استفاده نمود.

. از اسپری پوشش سرامیک بدنه خودرو سی ام اکس مادرز مدل MOTHERS CMX Ceramic Spray Coating 1024 می توانید به تنهایی و یا برای افزایش آبگریزی خودرو سرامیک شده خود استفاده نمایید. اجرای دولایه از این محصول باعث افزایش ماندگاری، آبگریزی و محافظت از خودرو می شود.

 

روش استفاده از سرامیک واکس مادرز Mothers CMX

توجه داشته باشید که سطح مورد نظر می بایست تمیز و خنک باشد. ظرف محصول را قبل و در حین مصرف خوب تکان دهید. در هر مرحله تنها یک قسمت کوچک را اجرا نمایید. ابتدا محصول را بر روی یک دستمال مایکروفایبر نرم و یا پد کاربردی مناسب اسپری نمایید. سپس محصول را بر روی سطح مورد نظر پخش نمایید تا سطح شفاف شود. چند دقیقه اجازه دهید تا بین محصول و سطح پیوند بر قرار گردد. بعد از آن با یک دستمال مایکروفایبر نرم سطح را مالش دهید تا کاملا تمیز و شفاف گردد. برای نقاطی که فراموش شده اند مراحل قبلی را انجام دهید. برای ایجاد محافظت بیشتر و آبگریزی بالاتر پیشنهاد می گردد این کار را بعد از 24 ساعت تکرار نمایید تا دو لایه از محصول بر روی سطح اجرا شود. برای رسیدن به نتیجه مطلوب قبل از استفاده از این محصول از آماده ساز رنگ استفاده نمایید.

 

توجه:

از یخ زدگی محصول جلوگیری شود.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
اسپری سرامیک واکس فوری مادرز Mothers cmx

اسپری سرامیک واکس فوری مادرز Mothers cmx

0تومان