سرامیک بدنه هندلکس مدل M3

سرامیک بدنه هندلکس مدل M3

0 نظر سفارش (1)
4,800,000تومان
تولید کننده:
کد محصول: hendlex ceramic shield M3
موجودی: در انبار
تعداد بازدید 1856 بازدید

توضیحات محصول

حجم ۴۰ میل به اندازه دو خودرو 
ماندگاری ۲ تا ۵ سال 
درجه سختی 9H 
اجرای آسان 
ساخت لیتوانی

مراحل اجرای پوشش نانو سرامیک هندلکس          
1- پیش از هر چیز، رنگ بدنه خودرو باید به صورت کامل احیا شود و تمام خط و خش ها و آثار هولوگرامی موجود روی بدنه از بین بروند که این کار نیاز به تجربه و تخصص یک دیتیلر حرفه ای دارد. 2- بعد از احیای رنگ خودرو(ریکاوری یا پولیش) ، با استفاده از اسپری چربی زدا )Wax Remover( هرگونه پوشش چرب را از روی سطوح خودرو بزدایید .سپس بدنه خودروی خود را به خوبی شسته و با دستمال مایکروفایبر بدنه را کاملا
خشک نمایید. چرا که هرگونه کثیفی و چربی مانع از پرداخت صحیح سرامیک روی خودرو می شود.  3- سپس برای چسبندگی بهتر مواد نانو سرامیک هندلکس )Hendlex( روی سطح خودرو، با استفاده از اسپری paint prepare سطح را برای اجرای سرامیک آماده می نماییم. (دقت کنید که سطح بدنه حتما می بایست خشک باشد( 4- فضای مناسب برای اجرای سرامیک، محیطی بسته (عاری از گرد و غبار) با نورپردازی بسیار مناسب و دمای 11 تا 22 درجه و رطوبت نسبی 03 تا 23 درصد است. ( مناسب ترین دما 23 درجه سانتیگراد می باشد) با وجود هواخشک بودن سرامیک های هندلکس)Hendlex(، اگر دما و رطوبت مکان بیش از این باشد، فرایند پرداخت سرامیک سریع تر خواهد شد. (اگر دمای محل اجرای شما کمتر از 18درجه باشد، می بایست از دستگاه اینفرارد جهت خشک کردن سطح بدنه استفاده نمایید). 2- ابتدا بطری را بمدت 03ثانیه خوب تکان داده و سپس چند قطره از سرامیک هندلکس )Hendlex( را روی پد اجرا بریزید و همزمان با نگه داشتن انگشت خود روی درب بطری مانع از تبخیر و کریستال شدن مایع نانو سرامیک شوید.(دقت کنید که قبل از اجرای تمام محصولات هندلکس، می بایست بطری حاوی محصول را بخوبی تکان دهید) 6- سطح را تقسیم بندی نموده(حداکثر 13 * 13 سانتی متر) و سپس پد را به صورت ملایم و خطی، در جهات بالا و پایین و سپس چپ و راست روی بدنه کشیده تا مایع نانو به صورت کامل روی بدنه پوشش داده شود.
7- در شرایط دمایی که در بالا ذکر شد، تنها یک تا دو دقیقه برای اعمال شدن سرامیک روی خودرو کافی است. پس از  آن با استفاده از یک حوله میکروفایبر کاملا تمیز، روی سطح سرامیک شده را به آرامی دستمال بکشید تا پخش مواد به صورت یکسان صورت گیرد.
نکات مهم پس از اجرای سرامیک :
الف- جهت ماندگاری بهتر سرامیک روی بدنه اتومبیل شما، بهتر است اتومبیل را تا 0 روز بین دمای 11 تا 22 درجه نگهداری نموده و بین 3تا 7 روز بدنه اتومبیل شما با آب تماس نداشته باشد.
   
ب- تا 21روز اتومبیل خود را کارواش نبرید. زیرا بدلیل فشار بالای نازل کارواش( حدود 123 بار) اثر آبگریزی کاهش پیدا           می کند.
ج- حتما اتومبیل خود را با شامپوهای معمولی که PH آن ها بین 4 تا 13 می باشد، بشویید.( از شامپوهای تاچ لس استفاده نکنید)
تذکر: شناخت زمان بندی صحیح در اجرای سرامیک یکی از نکاتی است که نیاز به تخصص و تجربه زیادی دارد. لذا پیشنهاد  هندلکس )Hendlex( به شما، اجرای پوشش نانو سرامیک در مراکز حرفه ای دیتیلینگ خودرو است. **در صورت هرگونه پرسش در خصوص نحوه ی اجرای سرامیک هندلکس، با نمایندگی فروش محصولات تماس حاصل فرمایید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سرامیک بدنه هندلکس مدل M3

سرامیک بدنه هندلکس مدل M3

4,800,000تومان