هندلکس

حالت نمایش:
نمایش سریع

اسپری نانو سرامیک بدنه خودرو هندلکس مدل Hendlex DC60

(0)
3,950,000تومان

یک پوشش سرامیکی قابل اسپری بسیار پیشرفته و با کاربرد آسان است که از رنگ خودرو ، رینگ ها و تزئینات پلاستیکی یا فلزی محافظت می کند. سطوح پوشش داده شده دارای ویژگی های برجسته آبگریزی ، مقاومت شیمیایی قوی ، براقیت استثنایی و درخشش عمیق هستند. جلوه و درخشش بدنه‌ خودرو برای بسیاری از کاربران ماشین اهمیت بسزایی دارد. به طوریکه هزینه و وقت بسیاری را برای ح..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

اسپری نانو سرامیک پارچه و الیاف طبیعی هندلکس TEXTILE

(0)

این محصول جهت مقاوم سازی منسوجات در برابر آب و روغن طراحی و ساخته شده و از لک شدن پارچه محافظت می کند. این محصول برای پارچه، پشم، کرباس، فرش، مبلمان نرم و کت کتان و برزنت ایده آل است ( برای محصولات مصنوعی مناسب نیست).این محصول، یک لایه محافظ غیر قابل رویت در مقابل آب و کثیفی ایجاد می کند و سطح پوشیده شده از این محصول به مدت طولانی تر، تمیز باقی می ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

اسپری نانو چربی زدای هندلکس جهت چربی زدایی بعد از پولیش Hendlex Wax Remover

(0)

این محصول جهت تمیز کردن اثر واکس از روی بدنه ماشین استفاده می شود. این تمیز کننده ی فوق العاده، واکس را از روی سطح تمیز می کند و به سطح آسیب نمی رساند.همان طور که می دانید، واکس بدنه خودرو یک پوشش چرب است که برای براقیت یا محافظت از رنگ خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به صورت دائمی از واکس بدنه خودرو استفاده م..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

اسپری چربی زدا و زیرساز سرامیک هندلکس Hendlex Paint Prepare

(0)

همان طور که می دانید برای اجرای اصولی و صحیح نانو سرامیک لازم است که پس از احیای رنگ خودرو و پولیش کاری آن، سطح رنگ خودرو را به خوبی از هرگونه چربی و ذرات پولیش پاک کنیم؛ که این مهم با استفاده از محصول زیر ساز سرامیک هندلکس به خوبی انجام می گیرد.اسپری آماده ساز رنگ هندلکس HENDLEX PAINT PREPARE  و زیرساز نانو سرامیک هندلکس سطح را تمیز نموده، چر..

نمایش سریع

سرامیک بدنه هندلکس مدل M3

(0)
4,800,000تومان

حجم ۴۰ میل به اندازه دو خودرو  ماندگاری ۲ تا ۵ سال  درجه سختی 9H  اجرای آسان  ساخت لیتوانی مراحل اجرای پوشش نانو سرامیک هندلکس          1- پیش از هر چیز، رنگ بدنه خودرو باید به صورت کامل احیا شود و تمام خط و خش ها و آثار هولوگرامی موجود روی بدنه از بین بروند که این کار نیاز به تجربه و..

نمایش سریع

پوشش نانو سرامیک 9H هندلکس مخصوص بدنه خودرو NC9

(0)
4,350,000تومان

پوشش نانو سرامیک خودرو هندلکس Henldex NC9 9H دارای مقاومت شیمیایی بالا بوده و باعث افزایش سختی سطح خودرو می شود. ضخامت پوشش ایجاد شده توسط این محصول بیش از 900 نانومیکرون می باشد.باعث ایجاد خاصیت آبگریزی روی بدنه خودرو شده و پاک کردن آن را آسان می کند. همچنین باعث شفافیت و درخشندگی رنگ بدنه خودرو شده و از جذب گرد و غبار و کثیفی جلوگیری می کند.پوشش ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پوشش نانو سرامیک هندلکس Hendlex FS60

(0)

پوشش نانو سرامیک هندلکس مدل FS60 ساخت کشور لیتوانی بوده و بین یک تا دو سال ماندگاری دارد. سختی سرامیک fs60 هندلکس 9H بوده و حجم آن 40 میلی لیتر است.براقیت و درخشندگی فوق العاده و سوپر آبگریزی از مزایایی پوشش نانو سرامیک Fs60 هندلکس است. همچنین می توانید بدون هیچ نگرانی، سرامیک هندلکس را علاوه بر بدنه بر روی کلیه قسمت های خارجی خودرو مانند سطوح پلاس..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)