مگوایرز

حالت نمایش:
نمایش سریع

اسپری سرامیک دیتیلر هیبرید مگوایرز مدل Meguiars Hybrid Ceramic Detailer

(0)
1,380,000تومان

پاکسازی و محافظت: جزئیات اسپری به آرامی آلاینده هایی مانند گرد و غبار، اثر انگشت و فضولات پرندگان را حذف می کند، در حالی که محافظت از مهره های آب اضافه می کند. محافظت را افزایش می دهد: واکس ها، پوشش ها و درزگیرها را تقویت می کند. دستیابی به ظاهری کاملاً شسته شده: قبل از اینکه فرصت چسباندن داشته باشند، به آرامی آلاینده های تازه را بین شستشوهای معمول..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

سرامیک واکس سری هیبرید مگوایرز Meguiars Hybrid Ceramic Wax

(0)

مایع سرامیک واکس هیبریدی مگوایرز ساخت کشور آمریکا بوده و علاوه بر ایجاد یک لایه محافظ بر روی رنگ، تا چندین هفته خودروی شما را آبگریز نموده و درخشندگی فوق العاده ای را بر روی تمامی رنگ ها ایجاد می کند.مایع سرامیک واکس مگوایرز Meguiars Hybrid Ceramic Wax Liquid بر پایه تکنولوژی هیبریدی بوده و قابلیت استفاده با دست و دستگاه اوربیتال یا دوال اکشن ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

واکس کاسه ای بدنه خودرو مگوایرز مدل NXT

(0)

واکس کاسه ای بدنه خودرو مگوایرز مدل NXT، واکسی برای خودروهای مدرن امروزی است. پلیمرهای مصنوعی منعکس‌کننده از رنگ محافظت می کند و درخشش باور نکردنی به خودرو می بخشد. این محصول حاصل ۱۰ سال تحقیق و توسعه کمپانی Meguiar’s® برای ایجاد یک واکس منحصر به فرد توسط تکنولوژی ESP می باشد. پلمیرهای این محصول از رطوبت، اشعه‌های ماورای‌بنفش و اکسیداسیون محافظت می..

نمایش سریع

واکس کلینر کاسه ای مگوایرز امریکا

(0)
550,000تومان

حجم ۳۰۰ گرم براقیت بسیار بالاماندگاری عالی تجربه ماندگاری بالا..

در انبار(موجود)
نمایش سریع

پولیش زبر کامپاند مگوایرز مخصوص آفتاب سوختگی

(0)
650,000تومان

پولیش زبر اکسیداسیون مگوایرز مدل G17216 یک محصول کاربردی برای ماشین هایی که زیاد در معرض نور مستقیم خورشید هستند. و همچنین مناطقی که گرمای بالایی دارند.پولیش مخصوص افتاب سوختگی مرحله 1رفع نقص رنگ: محصول نهایی برای از بین بردن اکسیداسیون ، خراش ، لکه های آب و عیوب بدون خراشیدنبهترین پاک کننده خراش اتومبیل: برش هایی که با سریعترین ساینده های خشن ایجا..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)