مگوایرز

حالت نمایش:
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

اسپری سرامیک دیتیلر هیبرید مگوایرز مدل Meguiars Hybrid Ceramic Detailer

(0)

پاکسازی و محافظت: جزئیات اسپری به آرامی آلاینده هایی مانند گرد و غبار، اثر انگشت و فضولات پرندگان را حذف می کند، در حالی که محافظت از مهره های آب اضافه می کند. محافظت را افزایش می دهد: واکس ها، پوشش ها و درزگیرها را تقویت می کند. دستیابی به ظاهری کاملاً شسته شده: قبل از اینکه فرصت چسباندن داشته باشند، به آرامی آلاینده های تازه را بین شستشوهای معمول..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

سرامیک واکس سری هیبرید مگوایرز Meguiars Hybrid Ceramic Wax

(0)

مایع سرامیک واکس هیبریدی مگوایرز ساخت کشور آمریکا بوده و علاوه بر ایجاد یک لایه محافظ بر روی رنگ، تا چندین هفته خودروی شما را آبگریز نموده و درخشندگی فوق العاده ای را بر روی تمامی رنگ ها ایجاد می کند.مایع سرامیک واکس مگوایرز Meguiars Hybrid Ceramic Wax Liquid بر پایه تکنولوژی هیبریدی بوده و قابلیت استفاده با دست و دستگاه اوربیتال یا دوال اکشن ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

مایع سرامیک واکس هیبرید مگوایرز مدل Meguiars Hybrid Ceramic Pre Wax Liquid

(0)

رفع عیوب رنگ: چرخش و سایر عیوب جزئی رنگ را بدون خراش از بین می برد.     پایان برجسته: درخشندگی، رنگ و شفافیت رنگ را افزایش می دهد     شیمی پیشرفته: حاوی محافظ سرامیکی هیبریدی SiO2 پیچیده است     استفاده آسان: روشن می شود و به راحتی پاک می شوداتونیکا، خودرو زیبا..

نمایش سریع

واکس خمیری کارناوبا گلد کلس مگوایرز مدل G7014AM

(0)
1,450,000تومان

واکس ممتاز کلاس طلایی Carnauba Plus محافظی قوی و طولانی مدت برای حفظ پوشش شما ایجاد می کند. ترکیب اختصاصی کارناوبای ممتاز به علاوه پلیمرهای محافظ نتایج شگفت انگیزی را ارائه می دهد. این فرمول منحصر به فرد نه تنها چرخش های ظریف را از بین می برد، بلکه رنگ شما را به طرز درخشانی بازتاب می دهد. به راحتی در حالت خاموش می‌چرخد، می‌توانید با دست یا با دستگا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

واکس کاسه ای بدنه خودرو مگوایرز مدل NXT

(0)

واکس کاسه ای بدنه خودرو مگوایرز مدل NXT، واکسی برای خودروهای مدرن امروزی است. پلیمرهای مصنوعی منعکس‌کننده از رنگ محافظت می کند و درخشش باور نکردنی به خودرو می بخشد. این محصول حاصل ۱۰ سال تحقیق و توسعه کمپانی Meguiar’s® برای ایجاد یک واکس منحصر به فرد توسط تکنولوژی ESP می باشد. پلمیرهای این محصول از رطوبت، اشعه‌های ماورای‌بنفش و اکسیداسیون محافظت می..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

واکس کلینر کاسه ای مگوایرز امریکا

(0)

حجم ۳۰۰ گرم براقیت بسیار بالاماندگاری عالی تجربه ماندگاری بالا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پولیش زبر کامپاند مگوایرز مخصوص آفتاب سوختگی

(0)

پولیش زبر اکسیداسیون مگوایرز مدل G17216 یک محصول کاربردی برای ماشین هایی که زیاد در معرض نور مستقیم خورشید هستند. و همچنین مناطقی که گرمای بالایی دارند.پولیش مخصوص افتاب سوختگی مرحله 1رفع نقص رنگ: محصول نهایی برای از بین بردن اکسیداسیون ، خراش ، لکه های آب و عیوب بدون خراشیدنبهترین پاک کننده خراش اتومبیل: برش هایی که با سریعترین ساینده های خشن ایجا..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)