مادرز

حالت نمایش:
در انبار(موجود)
نمایش سریع

کیت دو عددی برس دیتیلینگ مادرز Mothers Detailing Brush 156200

(0)

برس های دیتیلینگ مادرز Mothers Detailing Brush با طراحی خاص خود، یک ابزار کاربردی جهت نظافت و صفرشویی داخل و خارج خودرو است.برس های دو عددی 156200 مادرز دارای دسته پلاستیکی و موهای نایلونی است که هم ظرافت لازم برای نظافت قسمت های حساسی چون رنگ خودرو و هم استحکام لازم جهت صفرشویی قسمت های مختلف موتور خودرو  را دارد. طراحی برس دیتیلینگ مادرز به ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

اسپری سرامیک واکس فوری مادرز Mothers cmx

(0)

اسپری سرامیک بدنه خودرو  CMX با حجم 710 میلی لیتری مادرز مدل Mothers CMX Ceramic Spray Coating 710ml 1024 یک اسپری محافظ رنگ با خاصیت سرامیکی است که فرمولاسیون آن به گونه ای است که تمام ویژگی های نانو سرامیک را برای مدت زمان شش ماهه به خودروی شما عرضه می نماید.همه ما راجع به پوشش سرامیک، سرامیک های کوارتز و یا سرامیک های SiO2 شنیده ایم و می دا..

نمایش سریع

برس صفرشویی موکت خودرو مادرز Mothers Carpet Brush 155900

(0)
298,000تومان

قسمت های پارچه ای و نمدی خودرو مانند موکت کف و سقف خودرو از جمله قسمت هایی است که برای نظافت و صفرشویی نیاز به ابزار کاربردی و مخصوص دارد. برس صفرشویی 155900 مادرز مخصوص نظافت موکت و فرش بوده و با اینکه ظاهری خشک دارد، کاملا برای نظافت قسمت های پارچه ای و نمدی خودرو ایمن بوده و کمک بسیاری به شما در از بین بردن چربی، جرم و کثیفی های داخل خودرو می کن..

در انبار(موجود)
نمایش سریع

بطری پولیش 355میلی لیتری مادرز Mothers Dispenser Bottle

(0)

بطری خالی مادرز در حجم 355 میلی لیتری برای ریختن مایع پولیش درون آن مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به بسته بندی گالنی و حتی لیتری برخی پولیش‌ها، مادرز این محصول کاربردی را به بازار عرضه نموده است که با توجه به شفافیت بسته بندی، مقدار پولیش باقی‌مانده به راحتی قابل مشاهده است. این بطری بسیار سبک بوده و ارتفاع آن 20 سانتی متر است. همچنین درب آن ج..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

شامپو سرامیک مادرز Mothers CMX Wash & Coat 1.4L

(0)

خودروهای سرامیک شده نیاز به مراقبت های خاص خود دارند. بهتر است خودرویی که روی آن پوشش نانو سرامیک اعمال می شود را با شامپوهای رایج در کارواش ها علی الخصوص شامپوهای تاچلس مورد شست شو قرار ندهیم. چرا که این مواد شوینده دارای PH اسیدی یا قلیایی شدیدی هستند که به پوشش نانو سرامیک آسیب زده و آبگریزی آن را شدیدا کاهش می دهند.بنابراین بهتر است خودروی سرام..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

واکس خمیری سینتتیک مادرز مدل Mothers Synthetic Paste Wax 5511

(0)

واکس خمیری سینتتیک مادرز مدل Mothers Synthetic Paste Wax 5511 درخششی عمیق و محافظت بی‌ نظیری را در فرمولی با کاربرد آسان و بدون دردسر فراهم می‌کند. پلیمرهای مایکروکپسوله شده با فرمول خاص، یک پیوند شیمیایی برای محافظت از سطح رنگ تشکیل می دهند، ضمن اینکه پولیش های بسیار ظریف براقیت و درخشندگی را نشان می دهند. در هر زمان و در هر مکانی حتی زیر نور خورش..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

واکس مایع 4 لیتری مادرز Mothers California Gold Brazilian Cleaner Wax

(0)

واکس مایع 4 لیتری مادرز Mothers California Gold Brazilian Cleaner Wax برای حفظ رنگ خودرو در یک مرحله طراحی شده است. این محصول دارای فرمولاسیون تمیز کردن و حفاظت در طی یک مرحله است. همچنین فرمول واکس مایع 4 لیتری به راحتی شکاف های جزئی را از بین برده و باعث می شود رنگ خودرو جلوه بهتری پیدا کند. استفاده از واکس مایع به ویژه بر روی پوشش های فایبرگلاس ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

اسپری واکس سرامیکی 710میلی لیتری مادرز

(0)

واکس سرامیکی Mothers® Ultimate Hybrid® سادگی یک اسپری واکس را با مزایای پوشش اسپری سرامیکی ترکیب می کند. این فرمول با ترکیبی متعادل از علم پیشرفته و مراقبت از خودروهای سنتی، به طور یکپارچه محافظ طبیعی موم کارناوبا را که در زمان آزمایش شده و قابل اعتماد است با فناوری پیشرفته سرامیک نانو کوارتز امروزی متحد می کند. فرمول فوق‌العاده لغزنده Ultimate Hyb..

نمایش سریع

واکس داشبورد مادرز کد Mothers Protectant 5305

(0)
250,000تومان

اسپری واکس داشبورد مادرز مدل Protectant 5305 با حجم 100 میلی لیتری از جمله محبوب ترین محصولات واکس داشبورد است.اکثر محصولات ارزان قیمت واکس داشبورد، براقیت زیادی را به سطح می دهند که باعث انعکاس نور خورشید روی داشبورد و اذیت کردن چشم در هنگام رانندگی می شوند. هم چنین اکثر این محصولات، دارای سیلیکون هستند که باعث ایجاد چربی روی سطوح و جذب گرد ..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)