پد پولیش

پد پولیش یکی از ملزومات اصلی پولیش کاری است. تنوع دستگاه های پولیش به لحاظ نوع و سایز موجب شده که پدهای پولیش مختلفی به بازار عرضه شوند که علاوه بر موارد فوق دارای کارکردهای متفاوتی چون لایه برداری سنگین، حذف آسیب های متوسط رنگ خودرو و براقیت بخشیدن می باشند.


پدهای زبر یا لایه بردار در اولین مرحله پولیش کاری و برای حذف آسیب های اساسی رنگ خودرو مورد استفاده قرار می گیرند. پدهای پشمی، پوست بره و اسفنجی زبر در این مرحله از پولیش کاری، بهترین عملکرد را دارند.


پدهای متوسط یا نیمه زبر نیز در مواردی که آسیب های رنگ خودرو و خط و خش های آن عمیق نیستند مورد استفاده قرار می گیرند. از دیگر موارد پر کاربرد پدهای نیمه زبر، از بین بردن هولوگرام هایی است که به سادگی و با استفاده از پد نرم از بین نمی روند.


پدهای نرم نیز در آخرین مرحله پولیش کاری و برای حذف هولوگرام های ساده و بخشیدن براقیت و درخشندگی به رنگ خودرو مورد استفاده قرار می گیرند.

شما می توانید انواع پد پولیش روتاری، اوربیتال،دوال اکشن یا دو کاره را از برندهایی چون روپس، سوناکس، اس جی سی بی با بهترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا از فروشگاه اتونیکا خریداری نمایید.

 


حالت نمایش:
نمایش سریع

اسفنج پولیش قرمز دو کاره زبر سوناکس مدل Sonax Dual Action Cut Pad 143mm

(0)
750,000تومان

اسفنج پولیش سوناکس Dual Action CutPad یک اسفنج پولیش جامد با منافذ باز برای تصحیح موثر رنگ روی رنگ های خراشیده یا فرسوده است. بنابراین این پد برای پردازش خمیرهای آسیاب درشت و ملایم و همچنین پولیش های ویژه مانند EX 05-05 ایده آل است. بنابراین Sonax DA CutPad اولین مرحله (ترکیب) سیستم پرداخت کلاسیک 2 مرحله ای را نشان می دهد. اسفنج پولیش سوناکس Dua..

نمایش سریع

بکینگ پد روتاری سایز 1 اینچ

(0)
120,000تومان

بکینگ پد روتاری سایز ۱  اینچ ساخت تایوان..

نمایش سریع

بکینگ پد روتاری سایز 2 اینچ

(0)
140,000تومان

بکینگ پد روتاری سایز ۲اینچ ساخت تایوان..

نمایش سریع
نمایش سریع

بکینگ پد روتاری ژله ای سایز 150MM

(0)
250,000تومان

بکینگ پد روتاری ژله ای ساخت تایوان سایز ۱۵ سانتی متر..

نمایش سریع

بکینگ پد چسبی روتاری دیاکو سایز 150 mm

(0)
80,000تومان

پد صفحه چسبی پولیش دیاکو ( بکینگ پد ) سایز ۱۵۰ mmقابل نصب روی تمامی دستگاه های پولیش ..

نمایش سریع

بکینگ پد چسبی روتاری دیاکو سایز ۱۱۵ mm

(0)
60,000تومان

سایز 115 mmمناسب دستگاه روتاری ساخت چین..

نمایش سریع

صفحه نگهدارنده مخصوص دستگاه پولیشر چرخشی خودرو سایز 125 میلی متری SPTA

(0)
200,000تومان

مشخصات کلیسایز125 میلی مترزمینه کاربرد محصولصفحه نگهدارنده دستگاه پولیشکد محصولRVBPS5M14کشور سازندهچین..

نمایش سریع

پد پوليش پوست بره زبر زرد سايز 16 يو اف اس UFS Lambskin Polishing Pad 16

(0)
580,000تومان

پد پشمی مصنوعيپد هاي پشم مصنوعي، برخلاف پد پوست بره و پد اسفنجي (نرم يا زبر) نياز به دقت و کنترل بيشتري به هنگام کار دارد.اين نوع پد ها از الياف مصنوعي ساخته شده اند و در دور هاي بالا اصطکاک و حرارت بسیار زيادي توليد ميکند. حرارت بیش از حد موجب آسیب رنگ میشود لذا هنگام پولیشکاری نیاز به دقت بیشتری دارند.اين نوع پد ها هم براي خمیر پوليش زبر و هم&nbs..

نمایش سریع

پد پولیش اوربیتال زبر جدید روپس سایز 150

(0)
585,000تومان

سری جدید پدهای اسفنجی روپس با اعمال تغییراتی در جهت طول عمر و کارایی بیشتر به بازار عرضه شده اند.‏پد اسفنجی زبر روپس با سایز 130 در 150 و با ارتفاع 25 میلی متری خود باعث شده تا این پدها عملکرد بهتری برای استفاده با دستگاه های اوربیتال و گیربکس دار (مانند LK900) داشته باشند. ‏می توان گفت که این پد ترکیبی از جنبه های مثبت پدهای قبلی آبی و سبز روپس اس..

نمایش سریع

پد پولیش اوربیتال زبر جدید روپس سایز 180

(0)
607,000تومان

سری جدید پدهای اسفنجی روپس با اعمال تغییراتی در جهت طول عمر و کارایی بیشتر به بازار عرضه شده اند.‏پد اسفنجی زبر روپس با سایز 150 در 180 و با ارتفاع 25 میلی متری خود باعث شده تا این پدها عملکرد بهتری برای استفاده با دستگاه های اوربیتال و گیربکس دار (مانند LK900) داشته باشند. ‏می توان گفت که این پد ترکیبی از جنبه های مثبت پدهای قبلی آبی و سبز روپس اس..

نمایش سریع

پد پولیش اوربیتال زبر مفرا سایز 145 مدل Slim سفید

(0)
450,000تومان

پد پولیش  خیلی زبرسفید رنگ مفرا مخصوص پولیش های زبر و مناسب برای لایه برداری  بالا  می باشد.  از این پد میتوان برای دستگاه های اوربیتال و روتاری استفاده کرد .ضخامت پد پولیش سفید رنگ جدید مفرا 145 میلی متر می باشد و جنس آن اسفنجی است. تفاوت این سری از  پد پولیش مفرا در ضخامت آن است که نازک تر از سری های قبلی می باشد و دوام ب..

نمایش سریع

پد پولیش اوربیتال نرم جدید روپس سایز 180

(0)
607,000تومان

سری جدید پدهای اسفنجی روپس با اعمال تغییراتی در جهت طول عمر و کارایی بیشتر به بازار عرضه شده اند.‏پد اسفنجی نرم روپس با سایز 150 در 180 و با ارتفاع 25 میلی متری خود باعث شده تا این پدها عملکرد بهتری برای استفاده با دستگاه های اوربیتال و گیربکس دار (مانند LK900) داشته باشند. ‏پد نرم زرد روپس جهت اعمال پولیش نهایی و براقیت بخشیدن به بدنه خودرو طراحی ..

نمایش سریع
نمایش سریع

پد پولیش اوربیتال نرم مفرا سایز 145 مدل Slim

(0)
450,000تومان

پد پولیش نسبتا نرم  زرد رنگ جدید مفرا  مخصوص پولیش های نرم  و آنتی هلوگرام ، مناسب برای مرحله نهایی و اتمام کار می باشد با پولیش نرم و آنتی هلوگرام . سایز  پد پولیش نسبتا نرم  زرد رنگ جدید مفرا 145 میلی متر می باشد و جنس آن اسفنجی است که میتوان با دستگاه پولیشر اوربیتال و یا روتاری استفاده کرد .  تفاوت این سری از ..

نمایش 1 تا 15 از 38 (3 صفحه)