پولیش پلی تاپ

پلی تاپ از برند های خوشنام و با کیفیت است که ساخت آلمان می باشد. محصولات مکراقبت از خودرو این برند بسیار محبوب و پر کاربرد است. اتونیکا در ایران بهترین قیمت را برای این محصول ارائه میکند. تنوع بالا در کنار قیمت ، باعث شده تا مشتریان زیادی به ما اعتماد کنند و ما میکوشیم همواره پاسخوی اعتماد شما باشیم.

محصولات این شرکت شامل انواع پولیش ها و واکس ها می باشد که هرکدام کارایی خاصی دارند.

برای مشاوره و راهنمایی میتوانید با ما تماس بگیرید.

انتخاب از بین بهترین ها در اتونیکا...

حالت نمایش:
نمایش سریع

پولیش تک مرحله یک لیتری پلی تاپ Polytop Rapid One Step Plus

(0)
2,900,000تومان

پولیش های تک مرحله برای از بین بردن خط و خش های متوسط و ایجاد حداکثر براقیت در یک مرحله پولیش کاری خودرو مناسب می باشد. پولیش تک مرحله پلی تاپ با نام لاتین Polytop One Step Plus یکی از برترین پولیش های تک مرحله در بازار ایران می باشد. پولیش One Step Plus پلی تاپ ساخت کشور آلمان بوده و بدون گرده می باشد که موجب پولیش کاری سریع و آسان رنگ خودرو می شو..

نمایش سریع

پولیش زبر 2000 پلی تاپ مخصوص بدنه خودرو Polytop Diamant 2000 Ultimate Cut

(0)
2,900,000تومان

مایع پولیش زبر پلی تاپ مدل ۲۰۰۰ زبرترین پولیش کمپانی پلی تاپ می باشد که به گفته این شرکت، آثار سنباده 1000 و بالاتر را از بین می برد و  با دارا بودن اکسید آلومینیوم در فرمولاسیون خود باعث عدم تولید گرما هنگام اجرای آن با دستگاه پولیش می شود .از مزایای پولیش زبر 2000 پلی تاپ می توان به ساختار پایه آب و بدون سیلیکون بودن، نداشتن گرده و پاک شدن ر..

نمایش سریع

پولیش متوسط پلی تاپ مدل Polytop Diamant 5000 super Cut

(0)
2,000,000تومان

پولیش متوسط پلی تاپ مدل Polytop Diamant 5000 super Cut یک پولیش رابینگ کامپاند حرفه ای است که از اجزای ساینده با قدرت متوسط تشکیل شده است.افزایش حرارت موجب می شود که میکروذرات اکسید آلومینیوم موجود در پولیش حرفه ای پلی تاپ به آسانی اقدام به رفع خط و خش های اساسی رنگ خودرو و همچنین سطوح آفتاب خورده بدنه ماشین نماید و رنگی صاف و صیقلی را به شما تحویل..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پولیش نرم و آنتی هولوگرام پلی تاپ Polytop Reflex Anti-Hologram

(0)

گاهی ممکن است خطوط و خراش‌های سطحی به دلیل آثار به‌جای مانده از لکه قیر در گلگیر و رکاب، شیره درختان، گرد و غبار، رنگ‌های به‌جامانده بر اثر برخورد دو ماشین و غیره بر روی بدنه‌ی خودرو به وجود بیاید که به‌راحتی از روی سطح ماشین از بین نمی‌رود. در این شرایط پولیش نرم همانند یک سنباده نرم عمل می‌کند. به‌طوری‌که می‌تواند تمام خطوط و خراش‌های سطح..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پولیش بسیار زبر یک لیتری پلی تاپ Polytop Diamant 3000 Ultra Cut

(0)

پولیش مایع زبر پلی تاپ مدل۳۰۰۰ویژگی های محصول لایه برداری نسبتا بالا بدون سیلیکون بدون گرد مایع پولیش پلی تا‌پ مدل ۳۰۰۰ با درجه زبری کمی پایین تر از مدل ۲۰۰۰ هنوز یک پولیش زبر و لایه بردار به حساب می آید .پولیش پلی تاپ مدل ۲۰۰۰ دارای اکسید آلومینیوم میباشد که این مهم باعث عدم ایجاد گرما به هنگام انجام پولیشکاری میشود  .این پولیش با از بین بردن..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)