جستجو - کوکمی

حالت نمایش:
نمایش سریع

پولیش واکس کوکمی Koch Chemie P1.01 مخصوص نمایشگاه خودرو

1,150,000تومان

پولیش واکس مرحله آخر کوکمی مدل P1.01 ساخت کشور آلمان بوده و براقیت و درخشندگی فوق العاده ای را به رنگ خودرو می بخشد. واکس خودروی کوکمی دارای قدرت سایندگی بسیار کمی است ( یک از 10) که این امکان را می دهد که حتی بر روی خودروی سرامیک شده نیز بتوان از این واکس فوق العاده استفاده نمود. مزیت دیگر واکس P1 کوکمی این است که مخصوص رنگ خاصی نیست؛ بنابراین فرق..

نمایش سریع

پولیش تک مرحله P6.01 کوکمی Koch Chemie One Cut & Finish

3,000,000تومان

پولیش براق با درزگیرپولیش ماشینی نوآورانه برای تولد سریع سطوح براق و برای از بین بردن موثر خراش ها و ساییدگی ها از سایز شن P2000 و بالاتر با اثر آب بندی همزمان. برش: 6،0 براق: 8،0پولیش بروز ترین محصول کوکمی با تاثیر گذاری عالی و قیمت مناسب در اتونیکا.مناطق استفادهتوصیه هایی برای استفادهبا استفاده از یک پولیش مداری با کارایی بالا و یک پد یک مرحله ای..

نمایش سریع

پولیش زبر کوکمی - کخ کیمی پولیش مخصوص بدنه خودرو Koch Chemie B9.01 Heavy Quick Cut

2,950,000تومان

پولیش ماشینی کوکمی یک محصول نوآورانه برای حذف ساده و سریع مه رنگ و آثار سنباده از شن 1200 و بالاتر. ترکیب ویژه Heavy Quick Cut B9.01 اجرای آسان روی سطوح تازه رنگ شده را بدون پاشیدن یا گردگیری تضمین می کند. Heavy Quick Cut B9.01 برای انواع رنگ ها مناسب است. سطح سایش: 9,0 سطح براقیت: 5,5این محصول با قیمتی رقابتی در اتونیکا ارائه شده است. توصیه هایی ب..

در انبار(موجود)
نمایش سریع

پولیش زبر کوکمی یک لیتری H9 Koch Chemie Heavy Cut

پولیش زبر یک لیتری کوکمی با نام H9.01 ساخت کشور آلمان از جمله مطرح ترین پولیش های زبر است. این پولیش مانند سایر محصولات کوکمی دارای تاییدیه کمپانی دایملر آلمان است.قدرت کات (لایه برداری) بالا، درخشندگی مناسب، بدون سیلیکون و پایه آب بودن از جمله دیگر مزایای پولیش زبر کوکمی H9 است. پولیش H9 کوکمی در اولین مرحله از پولیش کاری و برای از بین بردن خط و خ..

نمایش سریع

پولیش زبر کوکمی یک لیتری H9-02 Koch Chemie Heavy Cut

2,500,000تومان

پولیش زبر یک لیتری کوکمی با نام H9.02 ساخت کشور آلمان از جمله مطرح ترین پولیش های زبر است. این پولیش مانند سایر محصولات کوکمی دارای تاییدیه کمپانی دایملر آلمان است.قدرت کات (لایه برداری) بالا، درخشندگی مناسب، بدون سیلیکون و پایه آب بودن از جمله دیگر مزایای پولیش زبر کوکمی H9 است. پولیش H9 کوکمی در اولین مرحله از پولیش کاری و برای از بین بردن خط و خ..

نمایش سریع

پولیش نرم کوکمی یک لیتری مدل M3 Koch Chemie Micro cut

2,900,000تومان

Micro Cut M3.02 آخرین نسل  میکرو پولیش برای از بین بردن دائمی رگه ها، هولوگرام ها، خراش های ریز و علائم سنباده تا اندازه دانه P3000 در تمام سیستم های رنگ (از جمله مقاوم در برابر خش) است. با استفاده از بدنه های ساینده بسیار تخصصی و فوق العاده همگن، یک روکش براق دائمی درخشان در شرایط نور شدید حتی در سایه های تیره و به همان اندازه حسا..

نمایش سریع

پولیش کوکمی متوسط یک لیتری koch chemie F6

2,900,000تومان

پولیش متوسط کوکمی F6 ساخت کشور آلمان بوده و با حجم یک لیتری در بین پولیش های محبوب در بین دیتیلرهای کشورمان را دارد.میزان لایه برداری پولیش نیمه زبر کوکمی 6 و میزان براقیت آن 7 می باشد.در نتیجه می توان این محصول را بعد از اجرای پولیش زبر کوکمی H9 استفاده نمود که علاوه بر حذف خش های سطحی رنگ خودرو، آثار هولوگرامی را از بین برده و براقیت خوبی را به ر..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)