جستجو - کوکمی

حالت نمایش:
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پولیش واکس کوکمی Koch Chemie P1.01 مخصوص نمایشگاه خودرو

پولیش واکس مرحله آخر کوکمی مدل P1.01 ساخت کشور آلمان بوده و براقیت و درخشندگی فوق العاده ای را به رنگ خودرو می بخشد. واکس خودروی کوکمی دارای قدرت سایندگی بسیار کمی است ( یک از 10) که این امکان را می دهد که حتی بر روی خودروی سرامیک شده نیز بتوان از این واکس فوق العاده استفاده نمود. مزیت دیگر واکس P1 کوکمی این است که مخصوص رنگ خاصی نیست؛ بنابراین فرق..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

پولیش تک مرحله P6.01 کوکمی Koch Chemie One Cut & Finish

پولیش براق با درزگیرپولیش ماشینی نوآورانه برای تولد سریع سطوح براق و برای از بین بردن موثر خراش ها و ساییدگی ها از سایز شن P2000 و بالاتر با اثر آب بندی همزمان. برش: 6،0 براق: 8،0پولیش بروز ترین محصول کوکمی با تاثیر گذاری عالی و قیمت مناسب در اتونیکا.مناطق استفادهتوصیه هایی برای استفادهبا استفاده از یک پولیش مداری با کارایی بالا و یک پد یک مرحله ای..

در انبار(موجود)
نمایش سریع

پولیش زبر کوکمی یک لیتری H9 Koch Chemie Heavy Cut

پولیش زبر یک لیتری کوکمی با نام H9.01 ساخت کشور آلمان از جمله مطرح ترین پولیش های زبر است. این پولیش مانند سایر محصولات کوکمی دارای تاییدیه کمپانی دایملر آلمان است.قدرت کات (لایه برداری) بالا، درخشندگی مناسب، بدون سیلیکون و پایه آب بودن از جمله دیگر مزایای پولیش زبر کوکمی H9 است. پولیش H9 کوکمی در اولین مرحله از پولیش کاری و برای از بین بردن خط و خ..

نمایش سریع

پولیش زبر کوکمی یک لیتری H9-02 Koch Chemie Heavy Cut

2,200,000تومان

پولیش زبر یک لیتری کوکمی با نام H9.02 ساخت کشور آلمان از جمله مطرح ترین پولیش های زبر است. این پولیش مانند سایر محصولات کوکمی دارای تاییدیه کمپانی دایملر آلمان است.قدرت کات (لایه برداری) بالا، درخشندگی مناسب، بدون سیلیکون و پایه آب بودن از جمله دیگر مزایای پولیش زبر کوکمی H9 است. پولیش H9 کوکمی در اولین مرحله از پولیش کاری و برای از بین بردن خط و خ..

نمایش سریع

پولیش نرم کوکمی یک لیتری مدل M3 Koch Chemie Micro cut

2,150,000تومان

Micro Cut M3.02 آخرین نسل  میکرو پولیش برای از بین بردن دائمی رگه ها، هولوگرام ها، خراش های ریز و علائم سنباده تا اندازه دانه P3000 در تمام سیستم های رنگ (از جمله مقاوم در برابر خش) است. با استفاده از بدنه های ساینده بسیار تخصصی و فوق العاده همگن، یک روکش براق دائمی درخشان در شرایط نور شدید حتی در سایه های تیره و به همان اندازه حسا..

نمایش سریع

پولیش کوکمی متوسط یک لیتری koch chemie F6

2,300,000تومان

پولیش متوسط کوکمی F6 ساخت کشور آلمان بوده و با حجم یک لیتری در بین پولیش های محبوب در بین دیتیلرهای کشورمان را دارد.میزان لایه برداری پولیش نیمه زبر کوکمی 6 و میزان براقیت آن 7 می باشد.در نتیجه می توان این محصول را بعد از اجرای پولیش زبر کوکمی H9 استفاده نمود که علاوه بر حذف خش های سطحی رنگ خودرو، آثار هولوگرامی را از بین برده و براقیت خوبی را به ر..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)