پولیش واکس تک مرحله روپس Rupes Uno Protect

پولیش واکس تک مرحله روپس Rupes Uno Protect

0 نظر سفارش (1)
تولید کننده:
کد محصول: 9.PROTECT
موجودی: در انبار(موجود)
تعداد بازدید 946 بازدید

توضیحات محصول

پولیش Uno Protect روپس، جدیدترین پولیش از کمپانی ایتالیایی روپس است که در سریع ترین زمان ممکن، علاوه بر حذف آسیب های سطحی تا متوسط، حداکثر براقیت، درخشندگی و محافظت را بر روی خودرو بوجود می آورد.

پولیش واکس تک مرحله روپس در واقع یک پولیش همه کاره است که علاوه بر لایه برداری، درخشندگی و محافظت را نیز برای تمامی رنگ های خودرو به ارمغان می آورد.

Uno Protect بهترین و سریع ترین نتیجه را با حداقل تلاش ایجاد می نماید و یک گزینه ایده آل برای مراکز دیتیلینگ بسیار شلوغ و نمایشگاه های ماشین می باشد. تنها با یک مرحله پولیش، عمق رنگ خودرو را حداکثر ساخته و با توجه به ترکیبات عالی از بهترین مواد پلیمری، سیلیکونی و کارنوبا، یک لایه محافظ با ماندگاری سه ماهه بر روی رنگ خودرو ایجاد می کند.

استفاده و اجرای آسان، بدون گرده بودن و پاک کردن ساده باقی مانده مواد از روی سطح از دیگر مزایای پولیش تک مرحله روپس است و می توان آن را بوسیله دستگاه اوربیتال، دوال اکشن و حتی روتاری نیز اجرا نمود.

طبق پیشنهاد کمپانی روپس، برای آسیب های اساسی و عمیق از وول پد آبی یا زرد روپس و برای آسیب های سطحی نیز از پد اسفنجی زرد یا سفید روپس استفاده نمایید.


نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
پولیش واکس تک مرحله روپس Rupes Uno Protect

پولیش واکس تک مرحله روپس Rupes Uno Protect

0تومان