واکس خمیری سینتتیک مادرز مدل Mothers Synthetic Paste Wax 5511

واکس خمیری سینتتیک مادرز مدل Mothers Synthetic Paste Wax 5511

0 نظر سفارش (0)
688,000تومان
تولید کننده:
کد محصول: Mothers Synthetic Paste Wax 5511
موجودی: عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 625 بازدید

توضیحات محصول

واکس خمیری سینتتیک مادرز مدل Mothers Synthetic Paste Wax 5511 درخششی عمیق و محافظت بی‌ نظیری را در فرمولی با کاربرد آسان و بدون دردسر فراهم می‌کند. پلیمرهای مایکروکپسوله شده با فرمول خاص، یک پیوند شیمیایی برای محافظت از سطح رنگ تشکیل می دهند، ضمن اینکه پولیش های بسیار ظریف براقیت و درخشندگی را نشان می دهند. در هر زمان و در هر مکانی حتی زیر نور خورشید قابل استفاده می باشد. به دلیل خمیری شکل بودن محصول، در هر ظرفی قابل استفاده می باشد.
با اتونیکا همراه باشید و در ادامه روش استفاده را بادقیت مطالعه نمائید.
روش استفاده:
برای شروع کار، بدنه اتومبیل باید تمیز، خشک و خنک باشد. مقدار کمی از واکس خمیری سینتتیک مادرز مدل Mothers Synthetic Paste Wax 5511 را بر روی پد کاربردی موجود در داخل بسته بندی بریزید و آن را بر روی قسمت هایی با مساحت 1 متر مربع بکشید. سپس با یک حوله مایکروفایبر خشک و تمیز سطح را پاک کنید. برای دستیابی به بهترین نتایج، مرتبا از قسمت های مختلف تمیز حوله استفاده کنید. پس از استفاده، پد کاربردی را در قوطی واکس نگهداری نکنید. برای جلوگیری از رسوب بقایای خمیر بر روی قطعات پلاستیکی رنگ نشده، توصیه می گردد که قبل از استفاده از واکس خمیری سینتتیک مادرز Mothers Synthetic Paste Wax 5511، از تمیزکننده سطوح پلاستیکی یا محافظ و براق کننده سطوح پلاستیکی Back-to-Black استفاده کنید.
با استفاده از این واکس براقیت و درخششی ماندگار را تجربه خواهید کرد.


محصول کشور امریکا

 

توجه:
در برابر یخ زدگی محافظت گردد.

دور از دسترس کودکان نگهداری گردد.

محصول را استنشاق نکنید. در صورت استنشاق، به هوای آزاد بازگردید.

می تواند باعث تحریک چشم و پوست گردد. در صورت تماس با چشم با آب فراوان شستشو گردد. در صورت تماس با پوست به صورت کامل با آب و صابون شستشو شود.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
واکس خمیری سینتتیک مادرز مدل Mothers Synthetic Paste Wax 5511

واکس خمیری سینتتیک مادرز مدل Mothers Synthetic Paste Wax 5511

688,000تومان