اسپری نانو سرامیک بدنه خودرو هندلکس مدل Hendlex DC60

اسپری نانو سرامیک بدنه خودرو هندلکس مدل Hendlex DC60

0 نظر سفارش (1)
3,950,000تومان
تولید کننده:
کد محصول: Hendlex DC60
موجودی: در انبار
تعداد بازدید 1665 بازدید

توضیحات محصول

یک پوشش سرامیکی قابل اسپری بسیار پیشرفته و با کاربرد آسان است که از رنگ خودرو ، رینگ ها و تزئینات پلاستیکی یا فلزی محافظت می کند. سطوح پوشش داده شده دارای ویژگی های برجسته آبگریزی ، مقاومت شیمیایی قوی ، براقیت استثنایی و درخشش عمیق هستند.

جلوه و درخشش بدنه‌ خودرو برای بسیاری از کاربران ماشین اهمیت بسزایی دارد. به طوریکه هزینه و وقت بسیاری را برای حفظ ظاهر نو و کارخانه‌ای ماشین می‌گذارند. پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو یکی از محصولات مراقبتی است که برای همین منظور وارد بازار شده است. نانو سرامیک به دو دسته اسپری و مایع تقسیم می‌شوند. نوع اسپری به دلیل استفاده آسان طرفداران ویژه خود را دارا می‌باشد.

یکی از این نوع اسپری‌ها، پوشش نانو سرامیک هندلکس مخصوص بدنه خودرو و موتور سیکلت Hendlex مدل DC60 امی‌باشد. این محصول به بدنه‌ خودرو، درخشش و ایمنی بادوام را هدیه می‌کند. این پوشش نانو سرامیکی قابلیت این را دارد که تنها یک لایه از آن بر روی بدنه اجرا شود و مطمئن بود که خاصیت محافظتی خود را به خوبی خواهد داشت و دارای براقیت فوق العاده‌ای نیز می‌باشد.

علاوه بر آن خاصیت آبگریزی عالی که دارد از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول است. به لطف فرمولاسیون قوی آن، به محض برخورد با بدنه به سرعت با سطح پیوند می‌خورد.

درصورتی که به راهنمایی احتیاج دارید میتوانید با کارشناسان اتونیکا در تماس باشید.

چرا از پک اسپری نانو سرامیک هندلکس مخصوص بدنه خودرو و موتور سیکلت Hendlex مدل DC60 Durable Ceramic استفاده کنیم؟
         اسپری نانو سرامیک هندلکس قابل استفاده برر روی انواع سطوح خودرو همچون رنگ بدنه، سطوح پلاستیکی، رینگ و فلز می‌باشد. هندلکس به خوبی با سطح پیوند برقرار نموده و یک لایه‌ محافظتی بر روی آن ایجاد می‌کند. به بیان ساده، روکش سرامیکی بین بدنه‌ خودرو و محیط بیرونی قرار می‌گیرد و مانع از برخورد این دو با یکدیگر می‌شود. از ویژگی‌های بارز این محصول، ایجاد لایه‌ محافظ آبگریز است. علاوه بر موارد ذکر شده، این محصول از رنگ بدنه در برابر اشعه‌ی مضر خورشید نیز محافظت می‌کند.

پس از اعمال اسپری نانو سرامیک هندلکس مخصوص بدنه خودرو و موتور سیکلت Hendlex مدل DC60 بر روی سطح، می‌توان به وضوح تاثیر آن را دید؛ چرا که از کثیف شدن خودرو جلوگیری می‌کند و اجازه نمی‌دهد که آلودگی‌ها بر روی آن باقی بمانند. به علت دارا بودن خاصیت آبگریزی، لک آب بر روی بدنه باقی نمی‌ماند و سطوح تا مد‌ت‌ طولانی تمیز باقی می‌ماند. علاوه بر موارد ذکر شده، ماندگاری این پوشش بر روی سطوح بسیار بالا است.

خواص :

کاربرد آسان و سریع
به طور قابل توجهی شفافیت رنگ را افزایش و عمیق می کند.
سطح را صاف، براق و با درخشش فوق العاده ای نشان می دهد.
خاصیت آبگریزی استثنایی
عدم جذب گرد و غبار روی بدنه (ضد گرافیتی)
یک اثر خود تمیز کنندگی قوی ایجاد می کند که برای نظافت خودرو به تلاش کمتری احتیاج دارید.
مقاومت شیمیایی قوی (PH بین 2 تا 13 میباشد.)
محافظت از سطح در برابر تاثیرات محیطی مانند اسیدها، قلیاها، نمک ها جاده و اشعه UV نور خورشید
ایجاد پوشش مقاوم در برابر درجه حرارت 30- تا 150 درجه سانتی گراد
بسته بندی 200 میل (میزان مصرف برای یک ماشین متوسط 50 تا 70 میل)
دوام و ماندگاری 1 تا 2 سال(بسته به شرایط آب و هوایی و نگهداری)
زاویه تماس آب  103 درجه

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
اسپری نانو سرامیک بدنه خودرو هندلکس مدل Hendlex DC60

اسپری نانو سرامیک بدنه خودرو هندلکس مدل Hendlex DC60

3,950,000تومان